Atlas-Planta to firma produkująca najwyższej jakości podłoża kwiatowe , odkażane z dodatkiem nawozów z przeznaczeniem dla różnych roślin.

Grupa INCO jest producentem szerokiej gamy znanych nawozów /azofoska, florovit ,fruktovit i inne/ dla szerokiej grupy odbiorców.

Polski producent mieszanek traw o szerokim zastosowaniu, na trawniki przydomowe , place rekreacyjne , tereny przy drogach i autostradach.

Marka WOMIR to nasiona warzyw i kwiatów konfekcjonowane przez firmę VERA-AGRA. Część odmian wyselekcjonowanych przez firmę , posiada wysokie uznanie wśród producentów i działkowców.Firma EKOR to producent nawozów i ekologicznych środków ochrony roślin dla ogrodnictwa, leśnictwa i rolnictwa z ponad 24-letnim doświadczeniem.                       Firma konfekcjonująca nawozy na potrzeby działkowców i ogrodników. Szeroka oferta czyni ją bardzo atrakcyjną.

Marma Polskie Folie to jeden z największych producentów folii w Europie.Szeroki asortyment produktów , nie tylko folii , również membrany dachowe , siatki i inne.Firma znana na rynku od początku lat 90-tych ubiegłego stulecia , oferuje zróżnicowane pod względem zastosowania podłoża na bazie torfów.

Rodzinne przedsiębiorstwo nasienne , konfekcjonuje nasiona warzyw i kwiatów. Warzywa w większości inkrustowane. Osobna linia nasion otoczkowanych.